Patogumas ir praktiškumas suderintas su minimalistiniu dizainu - tai mano kūrybinio kelio pagrindinis tikslas

1000px.JPG

Esu Evelina, prekinio ženklo EDGClothes įkūrėja ir noriu su jumis dalintis mano kūrybine kelione. Jau septintus metus keliauju šios kelionės maršrutu, kuriant aksesuarus jūsų mažiesiems ir po truputį įtraukiant aksesuarus ir Jums. Šios kelionės pagrindinis tikslas - sukurti kepures, kurios ne tik būtų stilingos, bet ir praktiškos bei patogios.

IMG_8891.JPGFullSizeRender.jpgIMG_8893.JPG

Kiekviena kepurė kuriama galvojant tik apie jus ir jūsų poreikius. Kiekviena detalė yra apgalvota ir kiekvienas naujas modelis sukuriamas su didžiule meile ir dėmesiu jums, daugybę kartų jį išbandant ir paverčiant tobulu. Man svarbu, kad mano produktai pirmiausia būtų itin kokybiški, patogūs, tik vėliau derinti stiliaus detales. Kuriant kiekvieną naują produktą noriu, kad jis būtų tikrai mylimas ir lydėtų jus kasdien.

Žinote, salmukus kuriu jau daug metų, tad jų kokybė atsispindi iš ilgametės patirties, augant kartu su jūsų mažaisiais. EDGClothes yra ne tik mano sukurtas prekinis ženklas - tai mano gyvenimo dalis, mano kūrybos išraiška.

Didžiuojuosi turėdama didžiulį nuolat grįžtančių klientų ratą, augančių kartu su EDGClothes. Kiekvienas jūsų sugrįžimas ir atsiliepimas yra didelis mano darbo įvertinimas ir didžiulė širdies palaima.

Ačiū, kad esate šios kelionės su manimi dalimi. Tęskime kartu šią nuostabią kūrybinę pažintį!

Su didžiausiais linkėjimais ir meile,
Evelina